راه های افزایش ترافیک سایت موضوع این ساعت از مقاله آموزشی وین مارکتینگ هست که میخواهم برای شما بنویسم.در هر کسب و کاری چه در مجازی و چه در واقعی، تمامی مدیران کسب و کار میخواهند که افراد زیادی آن ها را بشناسند و باهاشون ارتباط برقرار کنند.

اما در تلاش مدیران برای جذب مخاطب، یکسری از کسب و کار ها بهترین بازخورد را میگیرند و یکسری بازخورد خوبی نمیگیرند. دلیل این موضوع چیست؟

جواب سوال خیلی ساده است: آن مدیری که توانسته بازدید خوبی بگیرد، با شناخت مسیر و با استراتژی جلو رفته است.

حالا در این مقاله چون شما وبسایت دارید، میخواهیم به این موضوع بپردازیم که چطور و از چه روش هایی مخاطبین بیشتری را وارد سایت خود کنیم.

باهم راه های افزایش ترافیک سایت را بررسی خواهیم کرد تا بتوانیم نتایج خوبی دریافت کنیم.

تولید محتوا سئو شده

توليد محتوا سئو شده

تولید محتوا سئو شده اولین و مهمترین موضوعی است که باید بدانید، همین که الان شما اینجا هستید احتمالا از نتایج گوگل ما را پیدا کردید. یعنی چی؟ یعنی شما کلید واژه ای رو جستجو کردید و وبسایت ما برای شما به نمایش درآمده که وارد سایت ما شدی.

پس تولید محتوا یکی از راه های مطمعن خوبی است که شما میتوانید به صورت مستمر و هدفمند افراد را وارد سایت خودتان کنید و بتوانید خدمات و محصولاتتان را بازاریابی کنید.

این تولید محتوا صرفا مقالات آموزشی نیست و میتونه تولید محتوا محصولات شما باشد، میتواند لندینگ پیج های شما باشد و همینطور میتواند بخش مقالات آموزشی سایتتان باشد.

بریم سراغ مورد بعد

شبکات اجتماعی

شبکات اجتماعی

شبکات اجتماعی یکی از جذاب ترین بخش ها میشه گفت، چرا؟ چون شما در شبکات اجتماعی جدا از اینکه فعالیت میکنید که بتوانید مخاطب جذب کنید، روی برندینگ کسب و کارتون هم دارید فعالیت میکنید و افراد زیادی سریعتر شما را پیدا میکنند.

از این رو شبکات اجتماعی را یک فرصتی برای رشد سریع و افزایش ترافیک سایتتان ببنید و به راحتی ازش نگذرید.

شبکات اجتماعی زیادی در جهان وجود دارد که شما میتوانید برای هر یک از این شبکات اجتماعی برنامه ریزی مناسبی انجام دهید.

پیشنهاد من شبکه اجتماعی اینستاگرام و سپس لینکدین است که میتوانید به عنوان یک کانال بازاریابی خوب و هدفمند از آن ها استفاده کنید.

تبلیغات گوگل ادز یکی از راه های افزایش ترافیک سایت

تبلیغات گوگل ادز یکی از راه های سریع و خوب است که شما میتوانید به واسطه مبلغی که به گوگل میپردازید شما در کلمات کلیدی مختلف در صدر نتایج گوگل نمایش دهد. همین الان داخل گوگل سرچ کنید ” سئو ” میبنید که یکسری لینک ها طبق تصویر زیر به نمایش در می آید.به صورت کلی میتوانید کلماتی مثل طراحی سایت ساری و البته کلمات پرسرچ حوزه خودتان را تارگت کنید.

google ads

شما از این راه میتوانید به صورت هدفمند ترافیک سایتتان را افزایش دهید و کسب سود کنید.

تبلیغات کلیکی و بنری

تبلیغات کلیکی یعنی شما به ازای هر کلیک از سوی کاربران مبلغ پرداخت میکنید.نمونه تصویری که شما میبنید در زیر، نمونه ای از تبلیغات کلیکی هست که سرویس دهنده های مختلفی مثل یکتانت در حال ارائه سرویس هستند.

تبليغات کليکی

کافیه وارد این سایت ها بشید و عضو بشید و از سرویس هاشون استفاده کنید. پیشنهاد ما این است که قبل از لانچ کردن کمپین هایتان با شماره تماس پشتیبانی ارتباط برقرار کنید و مشاوره بگیرید.ا

با استفاده از این روش هم میتوانید ترافیک هدفمند خوبی برای سایت خود بدست بیاورید و جزیی از راه های افزایش ترافیک سایت دانست.

ایمیل مارکتینگ

ايميل مارکتينگ

ایمیل مارکتینگ یکی از راه های افزایش ترافیک سایت و یکی از روش های جذابی است که با اشکال مختلف میتوانید ترافیک برای سایت خود جذب کنید. نکته ای که در ایمیل مارکتینگ وجود دارد نوع ایمیل آن است. سعی کنید ایمیلی که ارسال میکنید ایمیلی باشد که کاربران در سایت شما ایمیلشان را ثبت کرده باشند. صرفا ایمیلی نباشد که از وبسایتی بانک ایمیل دانلود کرده باشید، در این حالت نتیجه خوبی نخواهید گرفت.

فعالیت در انجمن های اختصاصی

انجمن های اختصاصی
انجمن های اختصاصی

با یک جستجو ساده در گوگل میبینید که انجمن های اختصاصی زیادی در ایران وجود دارد که کاربران زیادی در حال فعالیت هستند و پرسش و پاسخ میکنند. اگر هوشمند باشید میتوانید به صورت حرفه ای در این انحمن ها فعالیت و افراد را به سایتتان هدایت کنید.

ما در این مقاله سعی کردیم به راه های افزایش ترافیک سایت بپردازیم که بتوانید خروجی مناسبی بگیرید. فراموش نکنید برای هر فعالیتی از قبل مشاوره از متخصصین مربوطه بگیرید تا بهترین نتیجه بگیرید.