پاسخگوی آنلاین

طراحی لوگو در وین مارکتینگ

اصلی ترین کاربرد یک لوگو مناسب، دادن یک برند منحصر به فرد به کسب و کار شما است که میتواند باعث تمایز بین رقبا شما شود.ما در مجموعه وین مارکتینگ همراه با متخصصین بخش طراحی سعی بر بهترین خدمات را به شما داریم.

designer

ما در وین مارکتینگ چند نوع لوگو طراحی میکنیم؟

لوگو نوشتاری

در این طراحی لوگو، نام برند به صورت نوشتاری طراحی شده و در اختیار برند قرار می گیرد، با این تفاوت که در این جا چیدمان کلمات مهم ترین نقش را در طراحی لوگو ایفا می کنند

لوگو تصویری

در این طراحی لوگو، نماد پردازی نقش بسزایی دارد و مخاطب پس از اینکه با یک «لوگو تصویری» مواجه شد، می بایست آن را به دقت بررسی کند چرا که اهداف شرکت در طراحی لوگو مورد استفاده قرار گرفته است.

لوگو ترکیبی

پر چالش ترین طراحی مربوط به خلق «لوگو ترکیبی» می باشد. طراحان لوگو در این بخش می بایست از المان های مختلف نوشتار و تصویری در خلق نام برند استفاده کند تا به مفهوم واحدی دست پیدا کند.

چرا نیاز به لوگو داریم؟

اصلی ترین کاربرد یک لوگو مناسب، دادن یک برند منحصر به فرد به کسب و کار شما است که میتواند باعث تمایز بین رقبا شما شود.لوگو کسب و کار شما اطلاعات اصلی  شما را مشخص می‌کند.
 چون لوگو باعث شناخت برند می‌شود و هویت کسب و کار شما است باید نسبت به طراحی لوگو حساست لازم را بکار بگیرید:

خصوصیات یک لوگو استاندارد شامل : سادگی و انعطاف پذیر بودن آن و در عین حال گویا بودن آن است.

ما در مجموعه وین مارکتنیگ با توجه به تحقیق و آنالیز کسب و کار شما و همچنین آنالیز رقبا بهترین خدمات را در زمینه طراحی لوگو به شما ارائه می دهیم.

 

 

graphic

جهت سفارش، درخواست خود را ثبت کنید.

بعد از تکمیل فرم، کارشناسان ما تا 24 ساعت آینده با شما ارتباط میگیرند.