مزیت های طراحی سایت برای فروشنده‌ها، تجارت‌ها، کسب‌ و کارها، بازارهای مالی و یا افرادی که به‌عنوان آزادکار فعالیت می‌کنند بسیار گسترده است. شما می‌توانید با ایجاد یک سایت، درآمد خود را چند صد برابر، افزایش دهید. در وین مارکتینگ، بیشتر در این مورد صحبت می‌کنیم.

سرعت پیشرفت‌های تکنولوژیک نیازمند ابزارهای مدرن، ارتباطات کارآمد، به‌روزرسانی دائمی اطلاعات، استراتژی‌ها و روش‌ها است. سرعت ارتباط ارائه شده توسط اینترنت و ورود نامحدود آن به تمام رایانه‌های متصل به شبکه، آن را به‌وسیله‌ای ایده‌آل برای رفع این نیازها تبدیل می‌کند. اینترنت این امکان را فراهم می‌کند که همیشه در هر مکان و هرزمان در دسترس باشد.

در حال حاضر تبلیغ در اینترنت یک امر تجملی نیست، یک ضرورت است. امروزه اینترنت ابزاری است که در سرتاسر جهان مورداستفاده قرار می‌گیرد و به ما این امکان را می‌دهد که به منابع متعدد دسترسی داشته باشیم و به‌راحتی از سایر شرکت‌ها مطلع شویم. بسیاری از شرکت‌ها به لطف وب‌سایت‌هایشان به طور تصاعدی رشد می‌کنند.

برای داشتن تصوری واضح‌تر از تعداد کاربرانی که می‌توانند به یک وب‌سایت دسترسی پیدا کنند، در آمریکا 927,492,299 نفر ساکن هستند که از این تعداد 431,939,479 نفر به اینترنت دسترسی دارند. آنها 46.6 درصد از جمعیت را تشکیل می‌دهند.

بدون وب‌سایت، شرکت باید دفتر خود را بازداشته باشد و برای جلب‌توجه به مشتریان بالقوه خود در تلفن حضور داشته باشد.

با یک وب‌سایت، مشتریان بالقوه می‌توانند در هرزمان، از هر نقطه با اتصال به اینترنت، اطلاعاتی در مورد محصولات و خدمات خود دریافت کنند.

در ادامه و در وین مارکتینگ، بیشتر بخوانید: وبسایت واکنش گرا چیست و چرا مهم است؟

 

مزایای داشتن سایت فروشگاهی در ایران

مزايای داشتن سايت فروشگاهی

مزیت های طراحی سایت برای هر نوع تجارت و کسب‌وکاری متفاوت است، اما در همین مسیر لازم است بدانید که اینترنت، امروزه مثل آب و اکسیژن ضروری است؛ یک فروشگاه می‌تواند محصولات خود را با وبسایت، به سراسر شهر، استان، کشور و دنیا عرضه کند.

 • 40 درصد از مردم از اینترنت استفاده می‌کنند که این عدد هر روز در حال افزایش است.
 • 30 درصد از کاربران اینترنت در محدوده 25 تا 40 سال قرار دارند.
 • فعال‌ترین روز استفاده از اینترنت روز جمعه است که مردم وقت کافی را دارند.
 • متوسط زمان اتصال به اینترنت یک کاربر اینترنت 5 ساعت است.
 • سه فعالیت اصلی در شبکه شامل ارسال یا دریافت ایمیل، جستجوی اطلاعات و دسترسی به شبکه‌های اجتماعی است
 • از هر 10 نفر 9 نفر به یک شبکه اجتماعی دسترسی دارند

این احتمال وجود دارد که شما این وب‌سایت را از طریق موتور جستجویی مانند گوگل پیدا کرده باشید. بین 80 تا 95 درصد از کل ترافیک وب‌سایت معمولاً از موتورهای جستجو می‌آید.

دلایل استفاده از وب‌سایت‌ها در جوامع سنتی تا مدرن امروز

دلايل استفاده از وبسايت
دلايل استفاده از وبسايت

مزیت های طراحی سایت برای تجارت‌ها، فروشگاه‌ها و کسب‌وکارها بسیار گسترده است:

 1. با داشتن یک صفحه، دروازه دوم ورود مشتریان و وفاداری آن‌ها را دریافت خواهید کرد.
 2. این پلتفرم، مانند یک تبلیغ بزرگ است که 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته کار می‌کند.
 3. بازار خود را از سطح محلی به سطح ملی یا بین‌المللی گسترش دهید.
 4. ارتباط با مشتریان و تأمین‌کنندگان را ارتقا می‌دهد.
 5. امکان یافتن مشتریان جدید خواهید داشت.
 6. تصویر خوبی برای مشتریان ایجاد کنید.
 7. شما میتوانید با کلمات کلیدی مختلف مثل طراحی سایت ساری در نتایج برتر گوگل قرار بگیرید.

جمع‌بندی: مزیت های طراحی سایت در سال 2023

مزيت های طراحی سايت
مزيت های طراحی سايت

با تصمیم برای ایجاد یک وبسایت و طراحی سایت، ممکن است این سوال برای شما مطرح گردد که دقیقاً مزیت طراحی سایت چیست و چرا باید به فکر ایجاد یک سایت برای کسب و کار خود باشیم؟

در درجه اول، باید بدانید که امروزه اکثر مردم، حتی ساده‌ترین چیزها را در وب و موتورهای جستجو بررسی می‌کنند. در نتیجه، و اکثر خرید های خود را این بستر تهیه و سفارش میدهند.

اهمیت داشتن وب‌سایت برای شرکت این است که می‌تواند اطلاعات دقیقی در مورد محصولات کاتالوگ و غیره از طریق اینترنت ارائه دهد.

به‌این‌ترتیب از ارسال اطلاعات چاپی به مشتریان احتمالی خودداری می‌شود. برای ارائه اطلاعات دقیق نباید تماس‌های طولانی برقرار کرد.

علاوه بر این، مشتریان می‌توانند قبل از تماس تلفنی با محصولات و خدمات آشنا شوند، به این معنی که شرکت فقط باید چند شک را برطرف کند، معامله یا فروش را ببندد و نیازی به سرمایه‌گذاری زمان زیادی برای معرفی محصولات خود به‌عنوان مشتری آن را نیمی از وب‌سایت شما تجزیه‌وتحلیل کرد.